Haberler

HEDEFİMİZ

  • Yesilreyon.com olarak  hedefimiz anne ve anne adaylarının ihtiyaçlarını güvenilir bir şekilde , hızlı ve kaliteli sunabilmek
  • Online sitemiz ve müşteri hizmetlerimiz ile alışveriş memnuniyetinizi en üst seviyede tutabilmek.

Biz Kimiz?

Hakkımızda

yesilreyon.com ailesi olarak 2015 yılından itibaren bebek sahibi olan ve olmak isteyenlerin ihtiyaçlarını güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile sağlamaktadır.

Bize Ulaşın

Telefon: 0533 459 78 52
E-posta: [email protected]
Web: yesilreyon.com

https://www.yesilreyon.com/Uploads/EditorUploads/logo.png

yesilreyon.com

Batıkent mah. Hayrettin karaca sokak no: 20 

Tepebaşı / ESKİŞEHİR

MİSYONUMUZ

Yeşilreyon.com  ailesi olarak yurt içinde ve yurt dışında kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımız ile sektörde yenilikçiliğin ve güvenin adı olabilmek.

ONLINE SATIŞ

Haftanın 7 gün 24 saati web sitemizden mağazamızda bulunan  ürünlerimizin tamamına yakınını temin edebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün saat 15:00 a kadar aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir.  Sitemizden kredi kartınız ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz kapıda kredi kartı seçeneğini de kullanarak alış verişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR

NİZAMETTİN A.

Yeşil reyon ile tanışmam 3.yılını geçti çok güvenilir ve içim rahat bir şekilde alışverişimi yapıyorum özenle siparişlerim hazırlanıp kargolanır iyi ki varsınız çok teşekkürler yeşil reyon çalışanları.

DUYGU E.

Yeşil reyon teşekkür ederim hem uygun fiyat hem hızlı gönderimden dolayı çok memnun kaldım. sipariş verdikten sonra arayıp onay almanızda gayet güvenilir bir site olduğunuzu kanıtladı. Teşekkürler :)

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz

Sadece anne ve anne adaylarına ürün temin etmek yerine, daha bilinçli anne ler için uzman doğum koçu eşliğinde eğitimler düzenlemekteyiz.

Müşteri hizmetlerimiz  ürünler hakkında eğitimler almakta ve sizleri daha iyi bilgilendirmek için çalışmaktadır.

Satışını yaptığımız tüm ürünler doğrudan üretici ve üretici distribitörlerinden  temin edilmektedir. Böylece ürün kalitesi anlayışımız hep en üst seviyededir.